קולבים

קולבים

לקולבים שימושים שונים למטרות שונות ומגוונות. בעלי חנות בגדים? מכבסה? עורכים תצוגת אופנה? מעצבים ארון בגדים או חדר ארונות? דוכני מכירה? הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא קולבים למכנסיים, קולבים לחולצות, קולבים לשמלות, קולבים לסריגים, קולבים לחגורות, קולבים לעניבות, קולבים לחליפות, קולבים לשמלות כלה, קולבים לבגדי ילדים, קולבים לחצאיות, קולבים לצעיפים, קולבים לבגדי ים ועוד סוגים רבים של קולבים הקולבים מותאמים לסוג הבגד ומאפשרים תלייה מהירה, נוחה ויעילה של הבגד על הקולב.

 

קולב מתכת- קולב עשוי מתכת בצורת משולש שטוח המסתיימת בוו בראשה. קולב זה הינו עמיד ביותר בפני בלאי ומותאם לעמוד בפני עומסי משקל. עיקולי הקולבים מעוצבים בצורה מעוגלת על מנת למנוע קימוט או השארת סימן על הבגד. הקולב מותאם לתלייה רבה של קולבים על סטנד וחוסך מקום. לקולבים יש בקצוות המשולש מעין שקעים המאפשרים החזקת הבגד בצורה טובה יותר על הקולב, וכן תליית פריטים באמצעות רצועות על הקולב. ישנם קולבי מתכת עם קליפסים לאורך חלקם התחתון על מנת לאפשר תליית חצאיות או מכנסיים על גבי הקולב- קולבי מתכת ישרים עם קליפסים או קולבי מתכת בצורת משולש עם קליפסים. ישנם קולבי מתכת בגדלים שונים לתליית פריטי לבוש קטנים על גבי הקולב-לדוגמא קולבי מתכת לבגדי ילדים.

קולב עץ- קולב עשוי עץ המורכב מחתיכת עץ שטוחה המתחברת לוו תלייה ממתכת. העץ הינו איכותי ובעל גימור חלק ויוקרתי על מנת למנוע נזק לבגדים התלויים על הקולב. קולב יוקרתי איכותי וחזק עשוי מעצים שונים עמידים ובאיכות גבוהה. לקולבים יש בקצוות המשולש מעין שקעים המאפשרים החזקת הבגד בצורה טובה יותר על הקולב, וכן תליית פריטים באמצעות רצועות על הקולב. ישנם קולבי עץ עם קליפסים לאורך חלקם התחתון על מנת לאפשר תליית חצאיות או מכנסיים על גבי הקולב- קולבי עץ ישרים עם קליפסים או קולבי עץ בצורת משולש עם קליפסים. ישנם קולבי עץ בגדלים שונים לתליית פריטי לבוש קטנים על גבי הקולב-לדוגמא קולבי מתכת לבגדי ילדים. קולב העץ קיימים בצבעים שונים: קולב עץ לבן, קולב עץ שחור וקולב עץ טבעי.

קולב פלסטיק-  הוא הסוג הנפוץ ביותר כיום. רוב קולבי הפלסטיק נועדו לחקות את צורת קולבי המתכת או העץ. לקולבים יש בקצוות המשולש מעין שקעים המאפשרים החזקת הבגד בצורה טובה יותר על הקולב, וכן תליית פריטים באמצעות רצועות על הקולב. ישנם קולבי פלסטיק עם קליפסים לאורך חלקם התחתון על מנת לאפשר תליית חצאיות או מכנסיים על גבי הקולב. ישנם קולבי פלסטיק בגדלים שונים לתליית פריטי לבוש קטנים על גבי הקולב-לדוגמא קולבי פלסטיק לבגדי ילדים.

קולב קטיפה- קולב יוקרתי עשוי פלסטיק המצופה בקטיפה. היתרונות של קולבי הקטיפה הינם בכך שהם דקים ולכן תופסים מעט מקום בארון או על הסטנד, הקולבים חזקים מספיק כדי לשאת גם בגדים כבדים, ציפוי הקטיפה אשר מונע מהבגדים על גבי הקולב להחליק וליפול.

 

רוצים לדעת עוד? צרו קשר.

חיוג בלחיצה
שליחת ווטסאפ בלחיצה

או השאירו פרטים מטה ואנו נחזור אליכם.