מאמרים

הקולבים שלנו

לקולבים שימושים שונים למטרות שונות ומגוונות. בעלי חנות בגדים? מכבסה? עורכים תצוגת אופנה? מעצבים ארון בגדים או חדר ארונות? דוכני מכירה? הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא קולבים למכנסיים, קולבים לחולצות, קולבים לשמלות, קולבים לסריגים, קולבים לחגורות, קולבים לעניבות, קולבים לחליפות, קולבים לשמלות כלה, קולבים לבגדי ילדים, קולבים לחצאיות, קולבים לצעיפים, קולבים לבגדי ים ועוד סוגים רבים של קולבים הקולבים מותאמים לסוג הבגד ומאפשרים תלייה מהירה, נוחה ויעילה של הבגד על הקולב.

 סוגי קולבים:

קולב מתכת- קולב עשוי מתכת בצורת משולש שטוח המסתיימת בוו בראשה. קולב זה הינו עמיד ביותר בפני בלאי ומותאם לעמוד בפני עומסי משקל. עיקולי הקולבים מעוצבים בצורה מעוגלת על מנת למנוע קימוט או השארת סימן על הבגד. הקולב מותאם לתלייה רבה של קולבים על סטנד וחוסך מקום. לקולבים יש בקצוות המשולש מעין שקעים המאפשרים החזקת הבגד בצורה טובה יותר על הקולב, וכן תליית פריטים באמצעות רצועות על הקולב. ישנם קולבי מתכת עם קליפסים לאורך חלקם התחתון על מנת לאפשר תליית חצאיות או מכנסיים על גבי הקולב- קולבי מתכת ישרים עם קליפסים או קולבי מתכת בצורת משולש עם קליפסים. ישנם קולבי מתכת בגדלים שונים לתליית פריטי לבוש קטנים על גבי הקולב-לדוגמא קולבי מתכת לבגדי ילדים.

קולב עץ- קולב עשוי עץ המורכב מחתיכת עץ שטוחה המתחברת לוו תלייה ממתכת. העץ הינו איכותי ובעל גימור חלק ויוקרתי על מנת למנוע נזק לבגדים התלויים על הקולב. קולב יוקרתי איכותי וחזק עשוי מעצים שונים עמידים ובאיכות גבוהה. לקולבים יש בקצוות המשולש מעין שקעים המאפשרים החזקת הבגד בצורה טובה יותר על הקולב, וכן תליית פריטים באמצעות רצועות על הקולב. ישנם קולבי עץ עם קליפסים לאורך חלקם התחתון על מנת לאפשר תליית חצאיות או מכנסיים על גבי הקולב- קולבי עץ ישרים עם קליפסים או קולבי עץ בצורת משולש עם קליפסים. ישנם קולבי עץ בגדלים שונים לתליית פריטי לבוש קטנים על גבי הקולב-לדוגמא קולבי מתכת לבגדי ילדים. קולב העץ קיימים בצבעים שונים: קולב עץ לבן, קולב עץ שחור וקולב עץ טבעי.

קולב פלסטיק- הוא הסוג הנפוץ ביותר כיום. רוב קולבי הפלסטיק נועדו לחקות את צורת קולבי המתכת או העץ. לקולבים יש בקצוות המשולש מעין שקעים המאפשרים החזקת הבגד בצורה טובה יותר על הקולב, וכן תליית פריטים באמצעות רצועות על הקולב. ישנם קולבי פלסטיק עם קליפסים לאורך חלקם התחתון על מנת לאפשר תליית חצאיות או מכנסיים על גבי הקולב. ישנם קולבי פלסטיק בגדלים שונים לתליית פריטי לבוש קטנים על גבי הקולב-לדוגמא קולבי פלסטיק לבגדי ילדים.

קולב קטיפה- קולב יוקרתי עשוי פלסטיק המצופה בקטיפה. היתרונות של קולבי הקטיפה הינם בכך שהם דקים ולכן תופסים מעט מקום בארון או על הסטנד, הקולבים חזקים מספיק כדי לשאת גם בגדים כבדים, ציפוי הקטיפה אשר מונע מהבגדים על גבי הקולב להחליק וליפול.

 

לוחות מחורצים

 

 

 

קירות מחורצים הידועים גם בשם לוחות חריצים או slat wall (סלאט וול) מהווים נדבך חשוב ומרכזי בבניית ועיצוב חנות.
חשיבותם הגבוהה הינה שעל גביהם תציגו את המוצרים שלכם.
להצגת המוצרים בחנות או בדוכן ישנה חשיבות מכרעת ומרכזית בחווית הקנייה של הלקוח והתרשמותו מהחנות או הדוכן שלכם.
לוחות מחורצים יאפשרו לכם תצוגה אסטית, מעוצבת, עכשווית ומודרנית ומצד שני יקלו על בעיות איחסון ויאפשרו חיסכון אדיר בשטחי איחסון תוך ניצול מקסימלי בשטח החנות או הדוכן שלכם.
ישנם סוגים רבים ומגוונים של לוחות מחורצים, הלוחות מגיעים במגוון מידות, צבעים ואף ניתן לבחור את המרווח בין החריצים על גבי הלוח.
בריטאליקה תוכלו להינות ממבחר עצום של לוחות או קירות מחורצים ואביזרים משלימים ללוחות התצוגה כגון מדפים, קוצי תליה, ווים, זרועות, מתלים וכדומה.
להלן חלק מסוגי הלוחות המחורצים שתוכלו למצוא אצלנו-
לוח מחורץ תוצרת הארץ-גודל 1.20x2.40 מחורץ לאורך או לרוחב לפי בחירה, קיים בכל צבע כולל צבעים מיוחדים
לוח תוצרת חוץ בעל תו תקן עולמי(בעובי 1.9 מ״מ מצופה בשני הצדדים)-גודל 1.22x2.44 או 1.22x1.22 מחורץ לאורך, קיים בשחור, לבן ואפור
סטנד מחורץ/גונדולה- ניתן ליצור מהקיר המחורץ סטנד נייד על גלגלים(כלומר שלא מקובע על קיר) בהתאמה אישית לפי דרישה במידה והצבע הדרושים לכם
אנו נעמוד לרשותכם על מנת לספק לכם את הלוח המחורץ בהתאמה אישית לצורך הספציפי של החנות או הדוכן שלהם ונלווה אתכם משלב הבנת הצורך, עיצוב המוצר, בחירת אביזרים משלימים והתקנת הלוח בגימור ואסתטיקה מושלמת.
בריטאליקה תפגשו בחוויית הקמת ועיצוב חנות שאין שנייה לה שתגרום לכל לקוח שלכם להתאהב מהמבט הראשון!

 

רוצים לדעת עוד? צרו קשר.

חיוג בלחיצה
שליחת ווטסאפ בלחיצה

או השאירו פרטים מטה ואנו נחזור אליכם.